Pasowanie na przedszkolaka gr. I 2013
17.11.2013.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GR. I

7 listopada do grupy maluszków przybyli specjalni goście. Do przedszkola zawitali bowiem rodzice najmłodszych dzieci z naszego przedszkola, którzy mieli okazję uczestniczyć w zajęciu otwartym o tematyce jesiennej. Jednak najważniejszym momentem tego popołudnia było pasowanie maluszków na prawdziwych przedszkolaków. Pasowania specjalnym ołówkiem dokonała Pani dyrektor Barbara Kociołek. Mimo późnej pory i zmęczenia dzieci, maluszki pokazały swoim rodzicom, iż są już przedszkolakami w pełnym tego słowa znaczeniu. Rodzice mogli się przekonać o licznych umiejętnościach swoich pociech takich jak sprawne ustawianie się w kole, rozpoznawanie swojego imienia, reagowanie na polecenia nauczycielki, gra na klawesach oraz piękne wykonanie pracy plastycznej. Jednak najważniejsze jest chyba to, iż rodzice zobaczyli, że dzieciom zajęcia sprawiają wiele radości,  i że podczas zajęć ich pociechy czują się bardzo swobodnie. Bardzo dziękujemy rodzicom za tak liczny udział w zajęciu oraz za każde miłe i ciepłe słowa, które można było usłyszeć po zakończonych zajęciach.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »