Serdecznie witamy!
Nasze osiągnięcia
Rok szkolny 2013/2014
13.10.2013.
ROK SZKOLNY 2013/2014
 
MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT "ZIELONA FLAGA"  za działalność ekologiczną w roku 2012/2013.
 
Konkurs plastyczny - "Julian Tuwim dzieciom"
 
6 latki - III miejsce - Dominika Michalik gr. V
 
4 latki - I miejsce - Zosia Kawalerowicz gr. III
            II miejsce - Basia Celińska gr. III
            III miejsce - Filip Wojdyła gr. III
       wyróżnienie - Maja Gawlik gr. II
       wyróżnienie - Joanna  Kosut gr. II
 
3 latki - I miejsce - Filip Smiatek gr. I
             II miejsce - Szymon Sojka gr. I
            III miejsce - Hania Kowalczyk gr. I
       wyróżnienie - Victoria Borecka gr. II
 
SPORTOWY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
 
III miejsce - Tomek Osadczuk, Ola Trybała, Zuzia Frankowska, Oliwia Łukasik, Paweł Jacek, Maciej Dybał, Filip Januszewski, Agnieszka Lemke, Paulina Spychała, Kamil Zdobylak - gr. VI
Opiekun: Justyna Kraik-Domeredzka
 
Konkurs plastyczny - "Zapobiegajmy pożarom"
 
V miejsce - Patrycja Jeruzalem gr. V
                                 
Konkurs plastyczny - "Sport to zdrowie, każdy przedszkolak Ci to powie" - SPORTY ZIMOWE
 
wyróżnienie - Hania Kowalczyk gr. I
 
"ZWIERZAKI - ŚMIECIAKI" - Gminny konkurs plastyczno-techniczny
 
III miejsce - Oliwia Łukasik gr. VI

XVI OGÓLNOPOLSKI BIEG STRZELCA
 
ROCZNIK 2010 - Dziewczęta:
 
I miejsce - Hania Kowalczyk - gr. I
II miejsce - Alicja Czarny - przyszły przedszkolak
III miejsce - Kamila Stręg - gr. II
 
ROCZNIK 2010 - Chłpocy: 
 
I miejsce - Bartosz  Osadczuk - gr. I
 
ROCZNIK 2009 - Chłopcy:
 
I miejsce - Bartłomiej Czarny - gr. II
III miejsce - Paweł Piecha - gr. II
 
ROCZNIK 2008 - Dziewczęta:
 
I miejsce - Ula Wojtas - gr. IV
 
ROCZNIK 2008 - Chłopcy:
 
I miejsce - Krzysztof Mehlich - Gr. IV
 

 
 
Rok szkolny 2012/2013
14.12.2012.
ROK SZKOLNY2012/2013
 
OPOLSKI PUCHATEK
Nagroda Publiczności  dla grupy VI na funduszową maskotkę promującą Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 oraz Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
 
Konkurs plastyczny - Zapobiegajmy pożarom
 
na szczeblu gminnym:
 
I miejsce - Paweł Mehlich  gr. VI
II miejsce - Dominika Michalik  gr. V
V miejsce - Maciej Lelonkiewicz gr. VI
 
na szczeblu powiatowym:
 
IV miejsce - Dominika Michalik  gr. V
V miejsce - Maciej Lelonkiewicz  gr. VI
 
obydwie prace przeszły pomyślnie przez etap wojewódzki i zakwalifikowały się do etapu krajowego!
 
SPORTOWY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
 
II miejsce  - Maja Radzik, Zuzia Wawak, Karolina Białkowska, Magdalena Wojdyła, Jagoda Wojdyła, Bartek Zych, Rafał Stawiarz, Bartek Kryś, Maciek Zgoda, Daniel Hadrian.
Opiekun: Grażyna Glapiak
 
Konkurs plastyczny "KAŻDY MA SWOJEGO ANIOŁA" w Będzinie
 
I miejsce - Aleksandra Równiak gr. II
 
Konkurs plastyczny "MÓJ ULUBIONY ZABYTEK - POMNIK HISTORII w Zagwiździu.
 
Wyróżnienia:
Monika Ledniowska gr. IV, Alicja Bartczak gr. V
 
XV Ogólnopolski Bieg Strzelca
 
Kategoria dziewcząt rocznik 2008/2009
 
II miejsce - Hanna Puda  gr. III
 
Kategoria dziewcząt rocznik 2006/2007
 
II miejsce - Patrycja Przybyła gr. V
 
Kategoria chłopców rocznik 2006/2007
 
I miejsce - Rafał Stawiarz gr. VI
 
Konkurs plastyczny "Dlaczego i jak zbieraliśmy surowce wtórne" w Zawadzkiem
 
II miejsce - Maja Radzik gr. VI
 
 
 
Rok szkolny 2011-2012
19.08.2012.
ROK SZKOLNY 2011/2012

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”


na szczeblu gminnym:

I miejsce – Kamil Czerniec

II miejsce – Michał Soboń

III miejsce – Maciej Stafa

IV miejsce – Sergiusz Kicera

V miejsce – Marcin Janas

Na szczeblu powiatowym:


I miejsce – Maciej Stafa

XIV Ogólnopolski Bieg Strzelca


Kat. dziewczęta – rocznik 2007/2008 dys. 100m


I miejsce – Maja Żurawel

Kat. chłopcy – rocznik 2005/2006 dys. 100m


II miejsce – Maciej Stafa

 
Rok szkolny 2010-2011
19.08.2012.
ROK SZKOLNY 2010/2011

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

na szczeblu gminnym:

I miejsce - Martyna Nadybska

III miejsce – Mateusz Łokucijewski

IV miejsce - Magdalena Stefańska

V miejsce - Mateusz Faryan

 
Rok szkolny 2009-2010
19.08.2012.
ROK SZKOLNY 2009/2010

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”


na szczeblu gminnym:


I miejsce – Agnieszka Karpiel

IV miejsce – Oskar Glapiak

V miejsce – Maja Puda

XII Ogólnopolski Bieg Strzelca

Kat. dziewczęta dys. 100m

II miejsce – Hania Kałuża

 
Ważne ogłoszenia
Rok szkolny 2013/2014 został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  "Rokiem Szkoły w Ruchu". W związku z tym nasze przedszkole przystąpiło do akcji "Ćwiczyć każdy może", której głównym celem jest zwiększenie aktywności ruchowej dzieci, oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Więcej o akcji na stronie internetowej http://www.szkolawruchu.men.gov.pl


 

W naszym przedszkolu realizujemy

program:

"Kubusiowi Przyjeciele Natury"

 

Zapraszamy na wirtualny spacer.

Kliknij na zdjęcie poniżej

Wycieczka

 
Opłata za przedszkole:
Numery kont:

OPŁATA ZA USŁUGI DODATKOWE WYKRACZAJĄCE
POZA PODSTAWĘ PROGRAMOWĄ
GZOiW w Strzelcach Opolskich
ul. Wałowa 5
47-100 Strzelce Opolskie
NR KONTA: 90 8907 1089 2002 0090 6881 0021
TREŚĆ:
„opłata za usługi dodatkowe PP Nr 8
(imię i nazwisko dziecka) za m-c ………….2011r.
OPŁATA ZA WYŻYWIENIE:
GZOiW w Strzelcach Opolskich
ul. Wałowa 5
47-100 Strzelce Opolskie
NR KONTA: 63 8907 1089 2002 0090 6881 0022
TREŚĆ:
„opłata za wyżywienie PP Nr 8
(imię i nazwisko dziecka) za m-c ………….2011r.