Zwierzaki Śmieciaki
08.04.2014.
ZWIERZAKI ŚMIECIAKI
   W naszym przedszkolu w ramach projektu ekologicznego został zorganizowany gminny konkurs plastyczno- techniczny pt. „ZWIERZAKI- ŚMIECIAKI” finansowany przez: Gminny Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
   Na konkurs wpłynęły 42 prace. Zadaniem uczestników było stworzenie niepowtarzalnego zwierzaka z wykorzystaniem surowców wtórnych, odpadów i różnego rodzaju nieużytków. 1 kwietnia w PP Nr 8 komisja w składzie: Bożena Wróbel - specjalista do spraw szkół, Ewa Kotyrba - specjalista do spraw szkół, Joanna Krok- dziennikarka programu „ Echo Szkoły” wyłoniła laureatów konkursu:

MIEJSCE I: Zuzanna Raitor - Przedszkole Publiczne w Rozmierce

MIEJSCE II: Agata Nowak, Xavier Feluks - Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach oddz. zam. w Warmątowicach
MIEJSCE III: Oliwia Łukasik- Przedszkole Publiczne Nr 8 w Strzelcach Opolskich

Trzy wyróżnione prace zostały wykonane przez:

Lena Karpińska- Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach
Marcel Koik, Malwina Chmiel, Tobiasz Chmiel, Jakub Sklorz- ZPO Kadłub- Przedszkole Publiczne w Osieku.
Martyna Urbańczyk- Przedszkole Publiczne Nr 10 w Strzelcach Opolskich.

Serdeczne gratulujemy wszystkim laureatom, ale szczególności zwłaszcza naszej wychowance Oliwii Łukasik

Czas na Hawaje
08.04.2014.
CZAS NA HAWAJE

W typowo wakacyjne klimaty przenieśli nas uczniowie klasy I c PSP nr 7 w Strzelcach Opolskich, którzy odwiedzili nasze przedszkole z przedstawieniem teatralnym "Czas na Hawaje". Teatrzyk "Pacynka" pod kierownictwiem pani Garbieli Sroczyńskiej jest zawsze mile  widziany w naszej placówce, a radość i umiejętności aktorskie naszych byłych wychowanków są bezcenne :)

Dzień Książki w gr.IV 2014
06.04.2014.
DZIEŃ KSIĄŻKI W GR.IV

Dnia 2 kwietnia obchodzony jest  Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci z tej okazji dzieci z gr. IV odwiedziły Bibliotekę w SOK -u, a także samodzielnie wykonały swoje książeczki.